צרו קשר

נהוג לחשוב שכאשר מתעוררת בעיה כלשהי עם גוף מוסדי, צריך לנסות לפתור אותה לבד ורק אז, אם זה לא מצליח, לפנות לעורך דין. זוהי חשיבה מוטעית, שעלולה לגרור אתכם לתוצאות הפוכות ממה שקיוויתם להשיג. למעשה, חשוב ליצור קשר עם עורך דין מיד כשמתעורר אתגר משפטי, מכמה סיבות:

– 1 –

אתם כל הנראה לא עורכי דין. אין לכם ניסיון, מיומנות וכלים מקצועיים להתמודד עם בעיות סבוכות שקשורות לדינים ותקנות. טעות קטנה שתעשו בתום לב, עלולה להיות כרוכה בהשלכות ארוכות טווח – לרעתכם. לכן, הניחו לעורך הדין שלכם לנהל את המאבק בשמכם, להוביל אתכם ואת התביעה שלכם בצורה מקצועית ויעילה לעבר התוצאה המיוחלת.

– 2 –

גם אם היתה לכם בעבר מעורבות עם רשות ציבורית, אין זה אומר שאתם כעת מומחים ויכולים לטפל בכל סוגיה בעצמכם. ידע והבנה של הליכים משפטיים אינו מתקבל על סמך ניסיון פרטי וחד פעמי, ולא יוביל אתכם לתוצאה דומה גם אם תפעלו בצורה זהה.

– 3 –

יתכן שתזדקקו לייצוג בבית משפט, ובמקרה כזה עדיף להתנהל עם עורך דין שהיה איתכם מתחילת הדרך, כך לא תעשו טעויות שעורך הדין יצטרך לעבוד קשה בניסיון לתקן. לכן, חשוב מאוד שתצרו קשר מיד בתחילת קרות האירוע או המקרה, תימנעו כך מטעויות ותזכו בכל הזכויות והפיצויים המגיעים לכם.

שעות פעילות

ימים א', ב', ד', ה' 8:00 – 19:00
יום ג' 8:00 – 15:00

מוטה גור 9, פתח תקווה
דילוג לתוכן